آزادگان بهبهان

رفع مشکلات بیمه درمانی جامعه ایثارگری توسط معاونت بهداشت و درمان بنیاد با هماهنگی بیمه‌گذار و بیمه‌گر مدیریت می‌شود و شیوه‌نامه اجرایی بیمه تکمیلی ایثارگران برای تسهیل در امر خدمات درمانی ابلاغ شد و هدف بنیاد این است که ایثارگران در حوزه درمانی بهترین خدمات را دریافت کنند.
سرویس اجتماعی شهدای ایران:معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: شیوه‌نامه اجرایی بیمه تکمیلی ایثارگران برای تسهیل در امر خدمات درمانی این عزیزان ابلاغ شد.

شیوه‌نامه اجرایی بیمه تکمیلی ایثارگران ابلاغ شد

بنابر این گزارش، عبدالرضا عباسپور، معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در همایش فصلی معاونین استان و روسای بنیاد شهرستان‌های خراسان رضوی  رفع مشکلات درمانی ایثارگران را یکی از مهمترین اولویت‌های بنیاد عنوان کرد و گفت: رفع مشکلات بیمه درمانی جامعه ایثارگری توسط معاونت بهداشت و درمان بنیاد با هماهنگی بیمه‌گذار و بیمه‌گر مدیریت می‌شود و شیوه‌نامه اجرایی بیمه تکمیلی ایثارگران برای تسهیل در امر خدمات درمانی ابلاغ شد و هدف بنیاد این است که ایثارگران در حوزه درمانی بهترین خدمات را دریافت کنند.

وی در خصوص هرم سلامت ایثارگران افزود: در این هرم سلامت، وضعیت جسمی و سلامتی ایثارگران به صورت تخصصی با اعزام پزشکان متخصص به شهرستان‌ها، جذب نیروی متخصص خارج از کشور و تشکیل کلینیک‌های تخصصی و فوق تخصصی بررسی و پیگیری می‌شود تا سلامت ایثارگران تأمین ‌شود. بنیاد افراد تحت تکفل و تحت پوشش خود را به سازمان بیمه سلامت معرفی و پس از فرایند اداری دفترچه بیمه سلامت به افراد اعطا می‌شود.

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران از همکاری بیمه دی و پیگیری روسای بنیاد و معاونین بهداشت و درمان استان‌ها برای عقد قراردادهای جدید با بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در سطح استان‌ها و شهرستان‌ها و حل مشکلات احتمالی خبر داد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه تجهیزات پزشکی خاص مانند تشک مواج و ویلچر برای ایثارگران مشمول مهیا شده است گفت: تجهیزات پزشکی خاص مطابق درخواست بنیاد استان و شهرستان‌ها به جانبازان قطع نخاع از گردن و یا سایر ایثارگران طبق شرایط اعطا می‌شود.
[ چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ] [ 11:41 PM ] [ اسیر6155 ] [ نظر بدهید ]


[ پنجشنبه 30 آذر 1396 ] [ 07:21 ب.ظ ] [ رزمنده آزاده ] [ نظرات ]

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد:
در این نشست که با حضور جمعی از نمایندگان ایثارگر مجلس شورای اسلامی برگزار شد قوانین و مقررات حوزه ایثارگران و موانع اجرایی آنها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و تشکیل کمیته نظارت و پیگیری اجرای قوانین ایثارگری در بنیاد و همچنین رفع مشکل و تنقیح قوانین منسوخ مرتبط با ایثارگران مورد توافق و تصویب قرار گرفت.
سرویس اجتماعی شهدای ایران:تشکیل کمیته نظارت و پیگیری اجرای قوانین ایثارگری در نشست نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی مورد توافق قرار گرفت.

تشکیل کمیته نظارت و پیگیری اجرای قوانین ایثارگری

بنابر این گزارش، در نشست حجت الاسلام والمسلمین شهیدی و فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی که روز یکشنبه 26 آذر در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، مسائل و مشکلات خانواده معظم شهدا و ایثارگران بررسی شد.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این نشست که معاونان بنیاد نیز حضور داشتند گزارشی از برنامه‌ها و فعالیت‌های بنیاد ارائه داد و بر تلاش همه جانبه برای کاهش مشکلات ایثارگران در بخش‌های مختلف و همچنین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تأکید کرد.

در این نشست که با حضور جمعی از نمایندگان ایثارگر مجلس شورای اسلامی برگزار شد قوانین و مقررات حوزه ایثارگران و موانع اجرایی آنها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و تشکیل کمیته نظارت و پیگیری اجرای قوانین ایثارگری در بنیاد و همچنین رفع مشکل و تنقیح قوانین منسوخ مرتبط با ایثارگران مورد توافق و تصویب قرار گرفت.
[ چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ] [ 9:16 AM ] [ اسیر6155 ] [ نظر بدهید ]


[ چهارشنبه 29 آذر 1396 ] [ 02:01 ب.ظ ] [ رزمنده آزاده ] [ نظرات ]یکی دیگر از سبک بالان عرصه جهاد و شهادت آزاده و جانباز  سید محمد حسینیون  آسمانی شد و به خیل دوستان شهیدش پیوست.وبلاگ آزادگان بهبهان ضمن عرض تسلیت به جامعه ایثارگران و خانواده آن عزیز سفرکرده از درگاه خداوند متعال برای آزاده فقید علو درجات و برای بازماندگان شکیبایی و سلامتی مسئلت می نماید.[ شنبه 25 آذر 1396 ] [ 11:27 ب.ظ ] [ رزمنده آزاده ] [ نظرات ]

شنبه شب 69/9/25جمعی ارآزادگان بهبهان به دیدار سه مادر شهید رفتند.

http://uupload.ir/files/mabr_img-20171216-wa0012.jpg


http://uupload.ir/files/x2ea_img-20171216-wa0008.jpg

http://uupload.ir/files/szqd_img-20171216-wa0011.jpg

[ شنبه 25 آذر 1396 ] [ 11:00 ب.ظ ] [ رزمنده آزاده ] [ نظرات ]
روز پنجشنبه 1396/9/23جلسه هیات آزادگان بهبهان در مکان تاریخی قلعه مسجد از بناهای دوره صفوی در روستای خیرآباد،بیست کیلومتری بهبهان برگزار شد.در این جلسه بعد از نماز جماعت ظهر و عصر و صرف نهار حاج عبدالصمد صالح نژاد مسوول هیات آزادگان نکات مهمی را در مورد برنامه های هیات بیان نمودند.

http://uupload.ir/files/z29d_img-20171214-wa0007.jpg

http://uupload.ir/files/gjxr_img-20171214-wa0014.jpg

http://uupload.ir/files/824t_img-20171214-wa0054.jpg

http://uupload.ir/files/b88o_img-20171214-wa0029.jpg

http://uupload.ir/files/2zcg_img-20171214-wa0019.jpg

jju6_img-20171214-wa0003.jpg

http://uupload.ir/files/8gnw_img-20171214-wa0062.jpg


http://uupload.ir/files/nz0b_img-20171214-wa0005.jpg

http://uupload.ir/files/f449_img-20171214-wa0071.jpg

http://uupload.ir/files/xxx6_img-20171214-wa0010.jpg

[ جمعه 24 آذر 1396 ] [ 02:08 ق.ظ ] [ رزمنده آزاده ] [ نظرات ]
از امروز (سه شنبه) 21 آذر ماه 1396 کار مصاحبه با آزادگان بهبهان آغاز شد. در روز اول مصاحبه با سعید مظفرنیا و حبیب الله آزمون انجام شد و خاطرات این دو آزاده سرافراز ضبط و ثبت گردید.


http://uupload.ir/files/egrr_img_20171212_103244.jpg
حاج سعید مظفرنیا از آزادگام عملیات خیبر
http://uupload.ir/files/z7_img_20171212_113648.jpg

حاج حبیب الله آزمون از آزادگان عملیات رمضان

[ سه شنبه 21 آذر 1396 ] [ 07:57 ب.ظ ] [ رزمنده آزاده ] [ نظرات ]

9tg3_untitled.png

[ دوشنبه 20 آذر 1396 ] [ 10:09 ب.ظ ] [ رزمنده آزاده ] [ نظرات ]

bftr_1.png[ یکشنبه 19 آذر 1396 ] [ 02:04 ب.ظ ] [ رزمنده آزاده ] [ نظرات ]

قول مساعد رئیس کمیسیون شوراها

برای پرداخت مطالبات ایثارگران

در بودجه 97


رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی از توجه ویژه به مطالبات ایثارگران در لایحه بودجه97 خبر داد.

 

 

فاش نیوز -  رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی از توجه ویژه به مطالبات ایثارگران در لایحه بودجه97 خبر داد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، محمد جواد کولیوند نماینده ایثارگرمردم کرج فردیس، اشتهارد و آسارا درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در لایحه بودجه سال 97 به قشرعظیم ایثارگران توجه ویژه ای خواهد شد تاکید کرد: من این مطلب را با علم و آگاهی می گویم و ما درفراکسیون ایثارگران دنبال این هستیم که با اجرای قانون ایثارگری که واقعا بر روی آن کار و مجموعه ای از قوانین لحاظ شده است برخی از کمبودها را در سال آینده برطرف کنیم.

وی افزود: البته ریاست جمهوری و تیم دولت هم به واسطه منابعی که دردست دارند باید دراین مورد کمک کنند، اگر چه برخی از آن را هم نتوانند اجرا کنند اما ما باید تلاش کنیم که قوانین ایثارگری را عملیاتی کنیم، هر چند که دارای بار مالی هم باشد.

 

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس دهم تصریح کرد: یقینا" مجلس در بودجه سال 97 به این قشرعظیم یک توجه ویژه خواهد داشت و این مطلب را با علم و آگاهی می گویم. الان هم قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران ابلاغ  و قوانین دیگر در حوزه ایثارگران تقریبا ملغی شده است و قانونگذار در این قانون برای کل ایثارگران و خانواده های آنها همه جوانب را در نظر گرفته است.

رئیس کمیسیون شوراها ادامه داد: هرچند که برخی از مواد قانون ایثارگران اجرایی نشده است اما گفته می شود دلیل آن کمبود منابع مالی است ولی ما در سال 97 قطعا این موضوع را دنبال می کنیم.

 

وی در پاسخ به این سوال که مگر وقتی قانونی تصویب می شود منبع مالی آن تعیین نمی شود؟ خاطرنشان کرد: چرا، ولی اجازه بدهید بگویم مثلا وقتی بودجه 300هزارمیلیارد تومانی در کشور تصویب می شود و شاخص ها و کدهای آن هم تعین شده است آیا منابع دولت به 300هزار میلیارد تومان خواهد رسید؟ مسلما نمی رسد، علت آن هم این است که چون منابع درآمدی از محل فروش نفت، میعانات گازی، مالیات ها و... است، این درآمدها در طول سال بالا و پایین و براساس آن اولویت ها درکشورهم جابجا می شود. اما ما در سال 97 دنبال این هستیم که بتوانیم کدهایی را در لایحه بودجه تعریف کنیم که نتوانند آنها را جابجا کنند.

کولیوند در خصوص این سوال که برخی ازقوانین مانند کسر خدمت فرزندان ایثارگر به منابع مالی نیاز ندارد اما اجرایی نشده است پاسخ داد: خواهش می کنم این موارد را به ما اطلاع بدهید تا به عنوان بعد نظارتی موضوع را دنبال کنیم و ببینیم دلیل عدم اجرا چیست، آیا اشکال از قانون است یا اینکه دستگاهی آن را اجرا نمی کند تا در صورت لزوم با برخورد شود.


[ چهارشنبه 15 آذر 1396 ] [ 01:50 ب.ظ ] [ رزمنده آزاده ] [ نظرات ]

در حق طلبی همیشه با عزت باش


همواره برای دین خود زینت باش


مانند امام صبر! مانند علی!


ای دوست بیا منادی وحدت باش
aii3_87546478.jpg

[ دوشنبه 13 آذر 1396 ] [ 09:52 ب.ظ ] [ رزمنده آزاده ] [ نظرات ]

 سود سهام عدالت در چند مرحله واریز می‌شود

اخبار فرهنگیان: سازمان خصوصی سازی اعلام کرد سود سهام عدالت در چند مرحله و به تناسب مبالغ دریافتی از شرکتهای سرمایه پذیر به حساب بانکی مشمولان واریز خواهد شد.
 
خبرگزاری فرهنگیان: سازمان خصوصی سازی اعلام کرد سود سهام عدالت در چند مرحله و به تناسب مبالغ دریافتی از شرکتهای سرمایه پذیر به حساب بانکی مشمولان واریز خواهد شد.

 

طرح توزیع سهام عدالت از سال ۱۳۸۵ در کشور آغاز و عملیاتی شده است و بر اساس آن یک میلیون تومان سهم از سهام شرکتهای سرمایه پذیر به مشمولان تخصیص داده شده است که مقرر شد در طی مدت ۱۰ سال از محل سود سالیانه سهام شرکتهای مذکور، اقساط مربوط به سهام عدالت مشمولان تسویه شود.

بر این اساس سال ۱۳۹۵، آخرین مهلت قانونی تسویه اقساط سهام عدالت از محل سود سالیانه این سهام بوده است. بعلاوه این که در این راستا از سال ۱۳۹۶ نیز سود عملکرد سال مالی ۱۳۹۵ شرکتهای حاضر در سبد سهام عدالت باید به حساب مشمولان واریز شود.

البته طبق قانون سازمان خصوصی سازی مکلف است چنانچه در پایان دوره تقسیط ۱۰ ساله، از محل سود دریافتی شرکتهای سرمایه پذیر اقساط مبلغ یک میلیون سهم تخصیصی تادیه نگردد، با فراهم آوردن سازوکارهای لازم، در مدت شش ماه این فرصت را به مشمولان بدهد تا از محل آورده نقدی خود “در صورت تمایل” اقدام به افزایش ارزش سهام عدالت خود نمایند.

بر این اساس نیز سازمان خصوصی سازی در نیمه اسفند سال گذشته با راه اندازی سامانه سهام عدالت اقدام به ارائه صورتحساب به مشمولان سهام عدالت کرد که مطابق قانون، دارندگان سهام عدالت تا پایان شهریور ماه امسال مهلت داشتند تا در صورت تمایل اقدام به افزایش ارزش سهام عدالت خود کنند؛ که البته با نظر شورای عالی اجرای سیاستهای کلی اصل ۴۴ قانون اساسی این مهلت تا پایان مهرماه به مدت یک ماه دیگر تمدید گردید.

همچنین همانگونه که اشاره شد سود ناشی از عملکرد سال مالی ۱۳۹۵ شرکتهای سرمایه پذیر از امسال باید به حساب مشمولان واریز شود که بر این اساس سازمان خصوصی سازی از اواخر فروردین ماه امسال با فراهم آوردن سازوکارهای لازم در سامانه سهام عدالت، اقدام به دریافت شماره شبای حساب بانکی مشمولان سهام عدالت نموده است.

از سوی دیگر طبق قانون، شرکتهای حاضر در سبد سهام عدالت از زمان برگزاری مجمع عمومی خود و تصویب سود سهام سهامداران، ۸ ماه فرصت دارند تا نسبت به واریز سود به سهامداران از جمله سود مرتبط با سهام عدالت به حساب سازمان خصوصی سازی اقدام کنند که با توجه به این که مجمع عمومی سالیانه بسیاری از شرکتهای سرمایه پذیر در تیرماه سالجاری برگزار شد، بنابراین شرکتهای سرمایه پذیر در سبد سهام عدالت می توانند تا پایان سال اقدام به واریز این سود  کنند.

بر این اساس سازمان خصوصی سازی تازگی ها اعلام کرده این سازمان می تواند در پایان سال و پس از دریافت کامل سودهای تقسیمی مجامع شرکتهای سرمایه‌پذیر اقدام به تقسیم سود میان مشمولان کند ولی مطابق برنامه ریزیهای صورت گرفته و به جهت این که سود دریافتی از شرکتهای سرمایه پذیر به یکباره به حساب سازمان خصوصی سازی واریز نمی شود، در تلاش است تا این سود را در چند مرحله و به تناسب مبالغ دریافتی از شرکتهای مذکور به حساب بانکی مشمولان واریز کند که اولین مرحله واریزی سود سهام عدالت سال ۹۶ نیز بزودی به حساب آنان واریز خواهد شد.[ یکشنبه 12 آذر 1396 ] [ 02:21 ب.ظ ] [ رزمنده آزاده ] [ نظرات ]
شنبه شب 96/9/11به دیدار خانواده شهید حبیب الله سرسازی رفتیم. شهیدی که در سال 62 در آزمون تربیت معلم پذیرفته شد ، به اصفهان رفت ،ثبت نام کرد اما نتوانست در آنجا بماند و پیش از عملیات خیبر خود را به نیروهای رزمنده رساند تا در این عملیات بزرگ شرکت کند. در پاسخ کسانی که گفته بودند چرا در اصفهان نماندی گفته بود:« اولویت اول من جبهه و دفاع از آرمان های انقلاب است ...» در این دیدار حاج عبدالصمد صالح نژاد از خاطرات خود در عملیات خیبر و حضور در کنار این شهید والامقام گفت و ذکر این خاطره را یاد آور شد که شهید سرسازی آرزو داشت پیش از شهادت صلواتی بفرستد، سوره حمد را بخواند و شهادتین بر زبان جاری سازد. که امکان آن برایش فراهم نشدلذا من و حاج عبدالصاحب بخردی بالای سرش با ذکر صلوات خمد را خواندیم شهادتین را بر زبان جاری کردیم.
مادر این شهید بزرگ بروار حدود یک ماه پیش به رحمت ایزدی پیوست.
حاضرین در این دیدار با خواندن زیارت عاشورا ثواب آن را به روح شهید سرسازی و مادر بزرگوارشان و شهدای منسوب به این خانواده هدیه نمودند.

http://uupload.ir/files/wpaw_img-20171202-wa0005.jpg
http://uupload.ir/files/63me_img-20171202-wa0010.jpg

http://uupload.ir/files/ip7x_img-20171202-wa0002.jpg
http://uupload.ir/files/qke7_img-20171202-wa0003.jpg

http://uupload.ir/files/g9sh_img-20171202-wa0001.jpg
http://uupload.ir/files/wthy_img-20171202-wa0009.jpg


http://uupload.ir/files/5ysd_img-20171202-wa0006.jpg

[ یکشنبه 12 آذر 1396 ] [ 12:43 ق.ظ ] [ رزمنده آزاده ] [ نظرات ]
کتاب من و اسماعیل سومین اثر به چاپ رسیده از محمد جواد اسکافی
روز یکشنبه 5 آذر 1396همزمان با هفته بسیج در محل آموزش و پرورش زیدون رونمایی شد. این کتاب به شرح زندگانی شهید اسماعیل ستوده ، رییس مدرسه وحید بهبهانی سردشت زیدون پرداخته و خاطرات چند تن از همکاران و دوستان و خانواده شهید در کتاب درج شده است.
در این جلسه مدیریت محترم آموزش و پرورش زیدون جناب آقای آقاجری در سخنانی کوتاه ضمن خوش آمدگویی به حضار محترم و تبریک هفته بسیج ، تفکر بیسجی را باعث افتخار ملت ایران دانست و ازنویسنده کتاب من و اسماعیل بخاطر حضور در زیدون تشکر و قدر دانی کرد. بعد از آن نویسنده کتاب به ذکر خاطراتی در مورد مدرسه وحید بهبهانی و بسیج زیدون در سال های 61و62 و نقش شهید ستوده در این منطقه پرداخت.

http://uupload.ir/files/cf1d_img_20171126_135953.jpg

http://uupload.ir/files/51k4_img-20171126-wa0020.jpg
پدر بزرگوار شهیدان بهروزی در حال رونمایی از کتاب من و اسماعیل

http://uupload.ir/files/5v6w_img-20171126-wa0026.jpg

http://uupload.ir/files/jusi_img-20171126-wa0016.jpg
http://uupload.ir/files/nwdt_img-20171126-wa0009.jpg
http://uupload.ir/files/i5q0_img-20171126-wa0012.jpg

http://uupload.ir/files/d00w_img-20171126-wa0010.jpg

http://uupload.ir/files/52gi_img-20171126-wa0024.jpg

http://uupload.ir/files/8xoo_img-20171126-wa0022.jpg

[ یکشنبه 5 آذر 1396 ] [ 09:43 ب.ظ ] [ رزمنده آزاده ] [ نظرات ]

حاج ابوالقاسم محسنی از آزادگان عملیات خیبر که از خادمین موکب مختار ثقفی در راهپیمایی اربعین بوده، مدتی است که دچار آسیب دیدگی از ناحیه کمر شده، جمعی از آزادگان بهبهان با حضور در منزل ایشان ضمن عیادت ، برای سلامتی این آزاده فداکار دعا کردند.

http://uupload.ir/files/2b5m_img-20171126-wa0001.jpg


http://uupload.ir/files/4iwa_img-20171126-wa0003.jpg

http://uupload.ir/files/dqqp_img-20171126-wa0007.jpg


http://uupload.ir/files/ucss_img-20171126-wa0004.jpg

http://uupload.ir/files/0xa9_img-20171126-wa0006.jpg

http://uupload.ir/files/llrz_img-20171126-wa0005.jpg

http://uupload.ir/files/0ows_img-20171126-wa0002.jpg

[ یکشنبه 5 آذر 1396 ] [ 01:31 ق.ظ ] [ رزمنده آزاده ] [ نظرات ]


این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: بر اساس این زمان بندی؛ جانبازان و آزادگان از تاریخ یازدهم تا بیست آذر ماه و ایثارگران دارای سابقه حضور در مناطق عملیاتی و جبهه از بیست آذر ماه تا دهم دی ماه اقدام کنند.
سرویس اجتماعی شهدای ایران:جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا، از شروع ثبت درخواست‌های مربوط به تسهیلات جدید کسر خدمت فرزندان ایثارگران در آذر ماه سال جاری خبر داد.


آغاز ثبت درخواست‌های کسر خدمت فرزندان ایثارگران


بنابر این گزارش،، سردار «ابراهیم کریمی» جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا در تشریح مقررات جدید کسر خدمت فرزندان ایثارگران اظهار داشت: در راستای اجرای بند (د) ماده 88 قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه و برابر ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح، تا پایان برنامه ششم هر ساله حداکثر 20 هزار نفر از فرزندان ایثارگران که دارای بیشترین درصد جانبازی، آزادگی و رزمندگی هستند و یا تجمیع امتیاز جانبازی، رزمندگی و آزادگی آنان به بالاترین امتیاز برسد از تسهیلات کسر خدمت بهره‌مند می‌شوند.

وی افزود: در راستای اجرای مقررات جدید کسر خدمت ایثارگران و برنامه‌ریزی مناسب برای تعیین افراد واجد شرایط دارای اولویت برای هر سال، کلیه جانبازان، آزادگان و رزمندگان می‌بایست براساس زمان بندی با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10) نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: بر اساس این زمان بندی؛ جانبازان و آزادگان از تاریخ یازدهم تا بیست آذر ماه و ایثارگران دارای سابقه حضور در مناطق عملیاتی و جبهه از بیست آذر ماه تا دهم دی ماه اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: اولویت بهره‌مندی از کسر خدمت برای واجدان شرایطی که بالاترین امتیاز را دارند به ترتیب با کارکنان وظیفه در حال خدمت، مشمولان غیر غایب دارای برگ آماده به خدمت در هر سال می‌باشد و در صورت تکمیل نشدن ظرفیت (بیست هزار نفر)، با مشمولان دارای معافیت تحصیلی خواهد بود. بدیهی است که غایبان در اولویت بهره‌مندی از این تسهیلات قرار ندارند.
وی با تاکید براین مطلب که ثبت نام در این مرحله بر اساس خود اظهاری بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی‌باشد، افزود: مشمولان و خانواده‌های آنان برای کسب اطلاعات دقیق و صحیح به پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir و یا سامانه تلفن گویا به شماره 096480 مراجعه کنند.
 


[ یکشنبه 5 آذر 1396 ] [ 01:29 ق.ظ ] [ رزمنده آزاده ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2

درباره وبلاگ

نویسندگان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب