آزادگان بهبهان


این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: بر اساس این زمان بندی؛ جانبازان و آزادگان از تاریخ یازدهم تا بیست آذر ماه و ایثارگران دارای سابقه حضور در مناطق عملیاتی و جبهه از بیست آذر ماه تا دهم دی ماه اقدام کنند.
سرویس اجتماعی شهدای ایران:جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا، از شروع ثبت درخواست‌های مربوط به تسهیلات جدید کسر خدمت فرزندان ایثارگران در آذر ماه سال جاری خبر داد.


آغاز ثبت درخواست‌های کسر خدمت فرزندان ایثارگران


بنابر این گزارش،، سردار «ابراهیم کریمی» جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا در تشریح مقررات جدید کسر خدمت فرزندان ایثارگران اظهار داشت: در راستای اجرای بند (د) ماده 88 قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه و برابر ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح، تا پایان برنامه ششم هر ساله حداکثر 20 هزار نفر از فرزندان ایثارگران که دارای بیشترین درصد جانبازی، آزادگی و رزمندگی هستند و یا تجمیع امتیاز جانبازی، رزمندگی و آزادگی آنان به بالاترین امتیاز برسد از تسهیلات کسر خدمت بهره‌مند می‌شوند.

وی افزود: در راستای اجرای مقررات جدید کسر خدمت ایثارگران و برنامه‌ریزی مناسب برای تعیین افراد واجد شرایط دارای اولویت برای هر سال، کلیه جانبازان، آزادگان و رزمندگان می‌بایست براساس زمان بندی با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10) نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: بر اساس این زمان بندی؛ جانبازان و آزادگان از تاریخ یازدهم تا بیست آذر ماه و ایثارگران دارای سابقه حضور در مناطق عملیاتی و جبهه از بیست آذر ماه تا دهم دی ماه اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: اولویت بهره‌مندی از کسر خدمت برای واجدان شرایطی که بالاترین امتیاز را دارند به ترتیب با کارکنان وظیفه در حال خدمت، مشمولان غیر غایب دارای برگ آماده به خدمت در هر سال می‌باشد و در صورت تکمیل نشدن ظرفیت (بیست هزار نفر)، با مشمولان دارای معافیت تحصیلی خواهد بود. بدیهی است که غایبان در اولویت بهره‌مندی از این تسهیلات قرار ندارند.
وی با تاکید براین مطلب که ثبت نام در این مرحله بر اساس خود اظهاری بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی‌باشد، افزود: مشمولان و خانواده‌های آنان برای کسب اطلاعات دقیق و صحیح به پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir و یا سامانه تلفن گویا به شماره 096480 مراجعه کنند.
 


[ یکشنبه 5 آذر 1396 ] [ 02:29 ق.ظ ] [ رزمنده آزاده ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

نویسندگان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب